Світоліна встановила рекорд на турнірі Australian Open

Posted by

87878787
Вихованка харківської школи тенісу Еліна Світоліна пробилася в 1/4 фіналу престижного турніру Australian Open. Про це повідомляє сайт змагань.

Сьогодні вдень українка зустрічалася зі 130-ю ракеткою світу чешкою Денис Аллертовой, яка в Австралії показала несподівано сильну гру. У першому сеті уродженка Праги змусила Еліну понервувати, коли вийшла вперед з рахунком 2: 1. Однак Світоліна змогла спочатку зрівняти рахунок, а після вийти вперед і впевнено перемогти — 3: 6. За другому сеті харків’янка не дала своєї суперниці жодного шансу, перемігши з розгромним рахунком 0: 6.

Еліна стала першою українкою, яка змогла пробитися до чвертьфіналу Відкритого чемпіона Австралії. У вівторок четверта ракетка світу зіграє з бельгійкою Елізою Мертенс.

Нагадаємо, в 2017 році Еліна Світоліна увійшла в трійку кращих в світі за якістю гри на грунті. Про це інформує видання SportArena. У 18-ти матчах на цьому покритті українка здобула 15 перемог і з показником в 83,3% розташувалася на другій сходинці рейтингу. Нашу спортсменку випередила тільки перша ракетка світу Сімона Халеп — у румунки 18 виграшів в 21 поєдинку (85,7%).