У Гостомелі стартувала онлайн — естафета Олімпійського дня на Київщині

Posted by

 

Сьогодні на алеї Патріотів селища Гостомель провели унікальне щорічне спортивне свято – «Олімпійський день», який було організовано Національним олімпійським комітетом України, регіональним відділенням НОК України в Київській області,  разом з Гостомельською селищною радою, звідки і розпочався   старт Олімпійського дня на Київщині !

Цього року, до дня народження Міжнародного Олімпійського Комітету – програма «Олімпійського дня» виявилась незвичною, адже у зв’язку з карантинним режимом у країні,  НОК дещо змінив формат святкових заходів. Проте, святкування як завжди видалось насиченим та яскравим.

Щодня з одного куточка країни до іншого, за допомогою сучасних засобів зв’язку, олімпійські осередки передають естафету вшанування відродження олімпійського руху, розповідаючи про спортивні здобутки й збираючи воєдино з окремих букв символічний надпис «OLYMPIC DAY IN UKRAINE 2020-06-23».

На святкування «Олімпійського дня» до Гостомеля завітало багато поважних гостей та олімпійців. За традицією урочистості розпочалися з напутніх слів президента НОК України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки. А показові виступи спортсменів не залишили байдужим жодного з присутніх, де особливо слід відмітити програму юної чемпіонки та рекордсменки світу — Ніколь Князевої.

Масштабна Всеукраїнська онлайн-естафета Олімпійського дня впевнено крокує країною, залучаючи все більше українців до активного способу життя та сповідування олімпійських цінностей дружби, досконалості та поваги.

Дуже важливо проводити такі заходи не тільки у великих містах, а й селищах, для того щоб популяризувати і розвивати спорт та олімпійських рух в Україні, поширювати ідеї олімпізму серед громадян країни, пропагандувати здоровий спосіб життя, залучати широкі верстви населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Відтепер, вже можна впевнено сказати, що Гостомель є олімпійським селищем !

 

Репортаж Андрія Кравченка з Гостомеля  спеціально для  «Української команди»

Виступ чемпіонки та рекордсменки світу — Ніколь Князевої на Олімпійському дні на Київщині !

Виступ рекордсменки та чемпіонки світу Ніколь Князевої на відкритті Олімпійського дня у Гостомелі 17 червня 2020.

Опубліковано UKR Team — Українська команда — Ukrainian team — Украинская команда Середа, 17 червня 2020 р.