Site icon Українська команда — Ukrainian Team — Украинская команда

У Гостомелі відбувся турнір пам’яті серед ветеранських футбольних команд

29 липня на центральному красені стадіоні селища Гостомель відбувся ветеранський футбольний турнір пам’яті Гостомельчан, які своєю працею робили все, щоб прославляти селище та наш регіон на футбольних полях України та за її межами.
Учасники футбольної зустрічі вшанували пам’ять тих, кого по різним причинам вже не має поруч із нами: Мовчун Гриша, Сало Іван, Сало Василь, Ліщинський Руслан, Брюховецький Володимир, Новіченко Юлія, Овчинніков Микола, Іващик Олександр, Швець Андрій, Мартиненко Дмитро, Прилипко Юрій, Карпенко Олександр, Удалов Віктор, Литвиненко Валерій, Ковтун Володимир.
   Ці люди дуже любили футбол і робили все для розвитку спорту в селищі.
Участь у футбольному турнірі, який відбувся у форматі 7 гравців+ воротар, взяли 4 команди: хлопці 60+, 50+, 40+ та молоді хлопці 30+.
Про склад учасників турніру також хочеться особливо сказати – тут і відомі та титуловані у минулому футболісти різних команд, президенти футбольних клубів, відомі арбітри.
Ветерани показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м`ячем, тактичні здібності, витривалість та чудову гру.
Всі учасники зустрічі отримали безліч позитивних емоцій від турніру.
Вся футбольна гостомельська спільнота висловлює щиру подяку директору стадіону Саша Венгер за відмінний стан зеленого газону на полі стадіону.
Дякуємо всім, хто знайшов час і сили та взяв участь в турнірі.
   Бажаємо всім учасникам міцного здоров’я і лише перемог, як на полі, так і в житті.
Дякуємо ЗСУ — Ви найкращі!!!
    Разом до перемоги! ⠀
    Україна: Сильна. Вільна.Незалежна
Exit mobile version