У Києві відбудеться засідання виконкому УЄФА

Posted by

Про це стало відомо в ході конгресу УЄФА, який відбувся сьогодні. Засідання відбудеться 24 травня, за два дні перед фіналом Ліги чемпіонів УЄФА, який також прийматиме столиця України.

Нагадаємо, в ході сьогоднішнього засідання було оголошено про кілька важливих рішеннях, прийнятих організацією. Серед них — відмова від використання системи відеоповторів на матчах ЛЧ наступного сезону, розгляд можливості введення 4-й заміни в правила гри, а також збільшення суми призових на чемпіонат Європи-2020 до 371 мільйонів євро.

Окрім того, на цьому Когресі УЄФА в Братиславі не була задоволена заявка на вступ в члени організації Футбольної асоціації острова Джерсі. 49 з 55 членів УЄФА проголосували проти, один утримався.

«Джерсі не можна вважати незалежною державою, їх футбольна асоціація не відповідає критеріям прийому в нашу організацію», — заявив президент УЄФА Александер Чеферін. — «Ми відкриті до змін, якщо вони не суперечать нашим статутом».

Зазначу, що Джерсі — маленький острів в протоці Ла-Манш (14 км в довжину і 8,5 км в ширину), де проживають близько 100 тисяч чоловік. Найбільший острів Нормандських островів є володінням британської корони, проте до складу Великобританії не входить (як і до складу сусідньої Франції).

Цей мальовничий куточок світу має свою власну правову систему, парламент і валюту (джерсійський фунт стерлінгів). Цікаво, що на острові пішоходам, велосипедистам і вершникам віддається перевага перед автомобілями, яким заборонено перевищувати швидкість в 24 кілометри на годину.

До речі, Джерсі — батьківщина колишнього футболіста збірної Англії Грема Ле Со, відомого за виступами за «Челсі», «Блекберн» і «Саутгемптон».

Наступний конгрес УЄФА відбудеться в Римі 7 лютого 2019 року, повідомляє офіційний сайт цієї організації.

 

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *