В Гостомелі команда «Динамо Family» перемогла ветеранів «Динамо» Київ — 5:2!

Posted by

У неділю на центральному стадіоні в місті — герої Гостомелі, відбулася товариська зустріч між футбольними командами «Динамо Family» та ветеранами «Динамо» Київ, яка була присвячена Дню територіальної оборони України !!! 🇺🇦💙💛
Не дивлячись на дощовий день, зіркові футболісти обох команд вийшли на поле в прекрасному настрої і дуже з бажанням перемагати!!!
Гра була дуже цікавою, емоційною, всі хотіли забивати, але в цей день пані вдача була на боці нашої команди «Динамо Family».
У підсумку, ми перемогли з рахунком 5: 2 ⚽️⚽️⚽️
Перед початком матчу кілька вітальних слів сказали Катерина Павленко, Сергій Коломієць, Артем Франко, Viktor Leonenko, Анатолій Безсмертний, а так само пролунав # гімнУкраїни у виконанні фіналістки дитячого Євробачення 2021 року, 14- ти річної гостомельчанки Єлизавети Петрук.
Цей матч відбувся завдяки нашому капітану команди Сергію Коломієць, відділу культури і спорту Гостомельської військової адміністрації, очільнику Міста — Героя  Ірпінь — Олександру Маркушину, який на жаль,  напередодні гри, отримав травму на тренуванні і не зміг вийти на поле.
Особливі слова подяки хотілося б висловити Благодійному фонду «Серце життя», які перед початком гри, подарували продуктові набори нашим шановним тренерам футбольного клубу «Динамо Київ», які так само були присутні на грі — Олександр Шпаков та Сергій Кузнєцов.
Все пройшло на високому рівні!!!

Після гри як завжди відбувся третій тайм, де хлопці поспілкувалися, позгадували, було багато приємних емоцій.

Хотілося б  ще раз хочу подякувати всім, хто був причетний до організації цього свята душі, футболістам, тренерам Віктор Концурак), суддям (окрема подяка Дмитро Авдишев) і гостям матчу !!!
Дякую ЗСУ, які нас захищають !!!
Слава Україні !!!
Ми ПЕРЕМОЖЕМО !!! 💙💛