В Гостомелі команда «Динамо Family» перемогла ветеранів «Динамо» Київ — 5:2!

Posted by

У неділю на центральному стадіоні в місті — герої Гостомелі, відбулася товариська зустріч між футбольними командами «Динамо Family» та ветеранами «Динамо» Київ, яка була присвячена Дню територіальної оборони України !!! ????
Не дивлячись на дощовий день, зіркові футболісти обох команд вийшли на поле в прекрасному настрої і дуже з бажанням перемагати!!!
Гра була дуже цікавою, емоційною, всі хотіли забивати, але в цей день пані вдача була на боці нашої команди «Динамо Family».
У підсумку, ми перемогли з рахунком 5: 2 ⚽️⚽️⚽️
Перед початком матчу кілька вітальних слів сказали Катерина Павленко, Сергій Коломієць, Артем Франко, Viktor Leonenko, Анатолій Безсмертний, а так само пролунав # гімнУкраїни у виконанні фіналістки дитячого Євробачення 2021 року, 14- ти річної гостомельчанки Єлизавети Петрук.
Цей матч відбувся завдяки нашому капітану команди Сергію Коломієць, відділу культури і спорту Гостомельської військової адміністрації, очільнику Міста — Героя  Ірпінь — Олександру Маркушину, який на жаль,  напередодні гри, отримав травму на тренуванні і не зміг вийти на поле.
Особливі слова подяки хотілося б висловити Благодійному фонду «Серце життя», які перед початком гри, подарували продуктові набори нашим шановним тренерам футбольного клубу «Динамо Київ», які так само були присутні на грі — Олександр Шпаков та Сергій Кузнєцов.
Все пройшло на високому рівні!!!

Після гри як завжди відбувся третій тайм, де хлопці поспілкувалися, позгадували, було багато приємних емоцій.

Хотілося б  ще раз хочу подякувати всім, хто був причетний до організації цього свята душі, футболістам, тренерам Віктор Концурак), суддям (окрема подяка Дмитро Авдишев) і гостям матчу !!!
Дякую ЗСУ, які нас захищають !!!
Слава Україні !!!
Ми ПЕРЕМОЖЕМО !!! ??