В Ірпені відбулася звітно-виборча Асамблея відділення НОК України в Київській області

Posted by
    Вчора у місті  Ірпені, на базі Державного податкового університету, відбулася звітно-виборча Асамблея відділення НОК України в Київській області.
     На Асамблеї були присутні представники Київської обласної військової адміністрації, НОК України, відділення НОК Київщини, представники федерації та олімпійських осередків Київської області, партнери розвитку олімпійського руху та інші активісти олімпійських видів спорту.
       Слід зазначити що в ході засідання було заслухано звіт голови Ігора Малинського та ревізійної комісії Відділення.
       Відзначено активістів Олімпійського руху на Київщині цінними подарунками та подяками НОК України та Відділення НОК України в Київській області!
       З вітальним словами до Олімпійського бомонду Київщини звернулись: від імені Президента НОК України Вадима Гутцайта, — Вікторія Веселова, в. о. ректора Податкового університету Дмитро Серебрянський, заступник голови КВДА Віталій Власюк та інші почесні гості.
      За результатами відкритого голосування головою Відділення одноголосно було переобрано Ігора Малинського з чим ми і вітаємо його!
      За поданням голови заступниками голови відділення стали:
Перший заступник — Іван Куроченко та  заступники — Олексій Копишинський
Заступник — Ігор Підкіпний, а почесним головою було обрано Романа Солодаренка!
     Бажаємо Ігорю Йосиповичу та  команді КОВ НОК України  плідної праці на благо розвитку та популяризації спорту на Київщині.
     Слава Героям!
     Слава Україні!
     Слава ЗСУ!