Візит президента федерації регбі України до Ірпеня

Posted by

DSC08322

Сьогодні, новообранний президент федерації регбі  України Евген Володимирович Баженков, разом з головою ФСТ «Колос» у Київській області» Миколою Михайловичем Жирним,  завітали до нашого міста, де провели робочу зустріч з замістником очільника Ірпеня, — паном Христюком, а також представниками регіонального осередку федерації регбі.

Головним питанням сьогоднішньої зустрічи була тема підготовки та проведення календарної гри чемпіонату Європи з регбі у групі А1 між збірними командами України та Швеції у нашому місті..

Під час перемовин, сторони обговорили ряд організаційних питань і зокрема визначились остаточно з датою та часом проведення гри, а саме — субота, 30 квітня — 14.00. Стадіон  НУДПСУ — ( Податкова академія ).

Сьогодні наші шановні гості, також знайшли час, аби завітати до ірпінської ДЮСШ, де ознайомилися з оновленою спортивною інфрастуктурою школи, а також побували на тренуванні юнних регбістів Ірпеня.

Наступний візит поважної спортивної делегації, на чолі з президентом ФРУ в Ірпінь,  відбудеться напередодні самої гри — 27 квітня, де вже остаточно мають бути узгоджені всі організаційні питання, щодо проведення календарної гри чемпіонату Європи між збірними командами України та Швеції.

 

DSC08326

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *