Японський мовник NHK покаже чемпіонат світу з регбі в стандарті 8K

Posted by

Японський суспільний мовник NHK планує висвітлювати хід майбутнього Чемпіонату світу з регбі в стандарті 8K.

Турнір, що стартує в Японії 20 вересня, стане першим спортивним заходом, знятим в дозволі 8K. В процесі чемпіонату хід змагань буде висвітлюватися завдячуючи  28 камерам, а півфінал і фінал будуть знімати 34 камери.

Трансляції з чемпіонату будуть вестися у вигляді декількох потоків, що транслюються в різних форматах. Також контент буде доступний в дозволі 4K.

При висвітленні 34 матчів турніру для відображення таких елементів картинки, як склад команд, порівняння гравців, статистика та інші таблиці будуть використані елементи графіки з доповненою реальністю.

Голова Міжнародної ради регбі сер Білл Бомонт коментує: «Наша заснована місія полягає в розширенні міжнародної сім’ї регбі, і наші плани, пов’язані з трансляцією чемпіонату світу з регбі 2019, є прямим відображенням цієї місії через надання більших обсягів контенту більшій кількості людей з використанням більшої кількості інноваційних рішень. Ми раді тому, що для телевізійної трансляції та презентації в соціальних медіа чемпіонату світу з регбі будуть задіяні нові стандарти, бо це дасть нашим уболівальникам можливість спостерігати за ходом змагань з декількох кутів, а також відчувати себе ближче до провідних гравців світу і історії, пов’язаною з цією важливою і особливою подією».

Очікується, що в цьому році чемпіонат світу зможе зібрати найбільшу аудиторію за всю історію цього виду спорту. Спостерігати за ходом змагань будуть 800 мільйонів домогосподарств в 217 країнах і територіях світу.

 

Leave a Reply