Київське «Динамо» втретє поспіль виграє матч за Суперкубок України

Posted by

«Шахтар» поступився «Динамо» в матчі за Суперкубок України і це вже третя поразка для гірників у зустрічах за цей трофей.

Під керівництвом Луїша Каштру — це друга поразка. Португальський фахівець виграв тільки 1 з 4 можливих трофеїв в Україні.

Слід відзначити, що цей виграний трофей став для «динамівців» 36-м. У киян 15 перемог в чемпіонаті, 12 в Кубку України і 8 в Суперкубку.
У «Шахтаря»  35 трофеїв: 13 перемог у чемпіонаті України і стільки ж — 13 перемог у Кубку України та 8 у Суперкубку, а також один Кубок УЄФА.
Додамо, що відтепер «Динамо» лідер за кількістю перемог у Суперкубку України.
У свою чергу Мірча Луческу,  здобувши перший трофей з київським «Динамо»,  додав до своєї колекції в українському футболі вже  23 трофей !!!
Мірча Луческу прокоментував перемогу в Суперкубку України над «Шахтарем» (3:1).

— Хороша гра за важкої погоди. Технічна команда грала проти організованої — організована перемогла. Але гравці «Шахтаря» були дуже хороші технічно.

У нас були відсутні кілька гравців, але ті гравці, які їх замінили, показали командну гру, грали на самопожертву. Це вдалося.

Наскільки це був принциповий матч для вас ?

Фінал не грається, фінал перемагається. Якщо не виграєш — дуже сумно.

Хлопці добре підготувалися до матчу, аналізували «Шахтар». Більшою мірою вдалося нейтралізувати сильні сторони суперника. Бажаю «Шахтарю» удачі в ЛЧ, дуже хороша команда. Нам всім потрібна удача в єврокубках — сказав Луческу.