В Ірпені пройшов легкоатлетичний забіг «Єднання України»

Posted by
     Минулої суботи місто-герой Ірпінь приймав легкоатлетичний забіг «Єднання України», який зібрав понад 500 учасників різного віку.
   Метою заходу стало не лише популяризація здорового способу життя, але й єднання українців, демонстрація стійкості та незламності українського народу.

   У забігу взяли участь представники Оргкомітету — зокрема очільник управління молоді та спорту КОДА Володимир Стеценко та директор Київського обласного центру фізичного здоровʼя населення «Спорт для всіх Київщина» Андрій Михальчук, -повідомляє на своїй сторінці у Facebook  Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації

А також представники Міністерство молоді та спорту України, Державна установа «Спорт для всіх», місцевої влади, Активних парків, благодійних та спортиних організацій.

    Завітав координатор соціального проекту програми президента України «Активні парки – локація здорова України», ветеран війни Олег Андрієнко. А корисну руханку провела ще одна координаторка Активних парків Оксана Романюк, майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіонка Європи з семиборства, неодноразова чемпіонка України.
        Гості та учасники заходу хвилиною мовчання вшанували памʼять загиблих воїнів героїв України, які поклали своє життя за незалежність і суверенітет України у війні проти окупантів. 🇺🇦
      Легкоатлетичний забіг відбувся серед усіх верств населення, а саме діти до 12 років дистанція 500 м, дорослі 1500 м. 🏁
Захід став чудовим прикладом того, як рухова активність та спорт може обʼєднати людей.
      На гостей заходу також чекали спортивні мобільні установки: диск-гольф, корнхол, флорбол (хокей на траві), бадмінтон, майстер клас координаторів «Активних парків.
      Відзначимо, що окрім задоволення від заходу учасники були нагородженні медалями, дипломами та памʼятними сувенірами.
Організатори – Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»,
       Благодійна організація «Благодійний фонд «Рокада»,   Ірпінська міська територіальна громада за підтримки управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації та Державної установи «Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
❕«Фізична культура це не розваги, а безпека держави».❕
      Дякуємо ЗСУ за можливість проведення таких заходів.
      Все буде 🇺🇦
      Слава Україні!

ВІДЕО:  https://www.facebook.com/ITV.inform/videos/944487507275446