Керманич «Динамо» прокоментував перемогу своєї команди над «Рухом»

Posted by

У рамках 15 туру УПЛ київське «Динамо» грало проти ФКА «Рух», і виграло матч з рахунком 2:0.

В.о. тренера Олександр Шовковський відмітив ряд проблем в команді до і під час матчу, але задоволений отриманим результатом.

З рахунком 2 : 0 учора київське «Динамо» під керівництвом Олександра Шовковського виграло у ФКА «Рух» у рамках 15 туру УПЛ. За столичний клуб голами відзначилися Тимчик на 6 хвилині і Кабаєв на 43 хвилині.

За словами в.о. головного тренера «біло-синіх» Олександра Шовковського, перед грою він і його тренерський штаб зіткнулися з рядом проблем. Серед них — травми Ваната, Волошина, Попова. Ванат у результаті зумів вийти на полі, але він був не у своїй кращій формі.

Грати проти ФКА «Рух», за словами СаШо, було складно — це молода, амбітна команда, яка багато прессингує. І хоча перший тайм завершився перемогою киян, він зробив висновки із зроблених помилок, і на другий тайм «Динамо» вийшло з іншим настроєм. Команда не лише виграла матч, але могла забивати суперникові ще і ще.

Після цього матчу «біло-сині» поліпшили своє положення в турнірній таблиці УПЛ, але розслаблятися команді доки рано. Шовковський має намір і далі тестувати склад клубу, визначаючи футболістів, які оптимально для нього підходять. Рішення, хто вийде в основі, вийде на заміну або взагалі потрапить в заявку на матч, визначає сам Шовковський напередодні гри. Для нього важливо, щоб усі учасники розуміли стратегію і тактику, і уміли її втілювати в життя на полі.

У 16 турі УПЛ підопічні Шовковського зіграють проти «Миная» на виїзді.