Українську команду арбітрів призначили на поєдинок Ліги чемпіонів

Posted by


Один з матчів 5 туру групового етапу Ліги чемпіонів обслуговуватиме бригада арбітрів, яка повністю складається з українців. Очолить її Микола Балакин, який цього сезону працював на матчі Ліги Європи.

Сьогодні офіційно стало відомо, у рамках 5 туру групового етапу Ліги чемпіонів працюватиме українська бригада арбітрів, яка обслуговуватиме матч «Реал Сосьедад» — «Зальцбург». Про таке рішення УЄФА стало відоме зовсім нещодавно. Главою бригади арбітрів з України стане Микола Балакин. Гра між командами призначена на 29 листопада, стартовий свисток прозвучить в 22:00.

Цього року суддя вже встиг попрацювати на єврокубкових матчах. Він обслуговував поєдинки Ліги Європи між «Маккаби Хайфа» і «Вильярреалом», а також «Марселем» і «Брайтоном». Тепер Балакина підвищили до рівня обслуговування матчів  Ліги чемпіонів.

Відмітимо, що українські арбітри не обслуговували матчі Ліги чемпіонів останні 20 років. Останній раз подібне траплялося в сезоні 1998/1999 — український суддя Василь Мельничук обслуговував матч між «Русенборгом» і «Атлетиком».