Ліга чемпіонів УЄФА. «Манчестер Сіті» — «Шахтар» Донецьк — 1:1

Posted by

У вівторок, 26 листопада, в Манчестері на стадіоні «Сіті оф Манчестер» місцевий Сіті приймав донецький Шахтар у рамках матчу 5-го туру групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА 2019/20. Підсумковий рахунок 1 : 1.

Манчестер Сіті 1: 1 Шахтар

Голи: Гюндоган 56 ‘- Манор Соломон 69’

У першому таймі команди атакували обопільно гостро. Забійний момент не реалізував Тете, який після помилки Едерсона виявився один на один з порожніми воротами, однак забарився і захист МС все-таки накрила удар бразильця. Господарі потихеньку нарощували темп і після середини першого тайму повністю заволоділи перевагою.

Manchester City’s Kevin De Bruyne, left, runs to have a shot during the Group C Champions League soccer match between Manchester City and FC Shakhtar Donetsk in Kharkiv, Ukraine, Wednesday, Sept. 18, 2019. (AP Photo/Efrem Lukatsky)