МОЗ дозволив відновити матчі УПЛ вже 30 травня

Posted by

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко на своїй сторінці у фейсбуке написав, що УАФ отримала від Міністерства охорони здоров’я України дозвіл відновити УПЛ 30 травня.

Також дозволено проводити матчі Кубку України. «Великий футбол повертається в Україну. Тільки що спілкувався з міністром охорони здоров’я Максимом Степановим, який підтвердив, що Мінохоронздоров’я дозволило проведення матчів УПЛ і Кубку України, починаючи з 30 травня.

Велике спасибі міністрові, заступникові міністра, головному санітарному лікареві України Віктору Ляшко і колегам з УАФ, які доклали зусилля для швидкого відновлення змагань. Прошу членів виконкому Української асоціації футболу підтримати рішення про відновлення чемпіонату і Кубку України з 30 травня і затвердити календар змагань», — написав Павелко.

Згідно з календарем, в 24-му турі (УПЛ припинила ігри  після 23-го туру — прим.) «Шахтар» повинен був прийняти «Динамо». Матч до речі, мав відбутися в Києві. Нагадаємо, що на даний момент київське «Динамо» займає третю сходинку в турнірній таблиці з 46 очками. На другому місці «Зоря».

Тим часом, СК «Дніпро-1» займає 7 місце в турнірній таблиці з 28 очками. Найближчий матч «Дніпро-1» повинні провести на рідному стадіоні Дніпро-Арена з донецьким «Олімпіком».