Атлети з Росії у півфіналі хокейного турніру Олімпіади

Posted by

999

Атлети з Росії розгромили збірну Норвегії в 1/4 фіналу хокейного турніру Олімпіади

У півфіналі хокеїсти з Росії зіграють з командою Чехії

Чоловіча команда ОАР з хокею з великим рахунком обіграла команду Норвегії в чвертьфінальному матчі на Олімпіаді в Пхенчхані.

Зустріч відбулася в середу в Каннині і завершилася з рахунком 6: 1 (3: 0, 2: 1, 1: 0) на користь росіян. У складі переможців шайби закинули Михайло Григоренко (9-я хвилина), Микита Гусєв (14, більшість), В’ячеслав Войнов (20), Сергій Калінін (29, більшість), Микита Нестеров (34, більшість) і Іван Телегін (54). Автором єдиної шайби у норвежців став Олександр Бонсаксен (28).

У півфіналі 23 лютого росіяни зіграють з командою Чехії, яка раніше сьогодні виявилася сильнішою за збірну США, перемігши американців по буллітам.