Білодід виграла золото Європейських ігор з дзюдо

Posted by

У фіналі Дарина перемогла представницю Росії.

Українська дзюдоїстка Дарина Білодід завоювала золото Європейських ігор, які проходять в Мінську. Українка перемогла в категорії до 48 кілограм.

У фіналі змагань 18-річна українка перемогла Ірину Долгова з Росії. Це перше золото збірної України на Європейських іграх.

Відзначимо, що на шляху до фіналу Дарина здолала представницю Угорщини Єву Чернівецької та француженку Мелані Клеман. У півфіналі українка впоралася з міліцією Ніколіч з Сербії.

Нагадаємо, що в березні Білодід виграла срібло турніру серії Гран-прі в Тбілісі. У минулому році Дар’я виграла золоту медаль дорослого і молодіжного чемпіонатів світу.

У грудні 2018 року Білодід була визнана кращою дзюдоїсткою світу у ваговій категорії до 48 кілограм за версією міжнародної федерації дзюдо.

Другі Європейські ігри в Мінську відбудуться з 21 по 30 червня. Змагання стане частиною кваліфікації спортсменів на Олімпійські ігри-2020 року, які пройдуть в Токіо.