Результати відбіркових матчів Євро-2020

Posted by

Росіяни поїхали зі столиці ЄС спіймавши облизня, Білорусь так само — з Фейєноорда. А в місті Астана, який Нурсултан, місцеві влаштували міні-сенсацію.

Першу зустріч збірна РФ на виїзді провалила, поступившись Бельгії з рахунком 1: 3. Грали господарі поля не особливо яскраво, але ефективно і з вагомою перевагою, хоча до другого тайму не могли розпечатати ворота росіян.

Казахстан досить несподівано дав прочуханки Шотландії — 3: 0. Гості Астани не змогли виставити на зустріч найсильніший склад, і вже до 10-й хвилині програвали 0: 2.

Кіпр, як і очікувалося, декласував Сан-Марино — 5: 0.

Нідерланди на своєму полі влаштували розгром Білорусії  4: 0.

Північна Ірландія добро провела матч з Естонією, два рази забивши у іншому таймі — 2: 0, а Македонія переконливою пройшла Латвію — 3: 1. Хорватія, яка перша  пропустила гол від Азербайджану, зуміла вирвати перемогу 2:1.

Ізраїль на саоєму полі розійшовся «дружбою» зі Словенією — 1: 1, Словаччина  взяла верх над географічними сусідами Угорщиною — 2: 0, а Польща в протістоянні на віїзді мінімально здолала Австрію — 1: 0.

Результати всіх вчорашніх матчів:

Кіпр — 5: 0 (4: 0) — Сан-Марино
Голи: Сотіріу, 19 (пен.) (1: 0), 23 (пен.) (2: 0), Кусулос, 26 (3: 0), Ефрем, 31 (4: 0), Лайфіс, 56 (5: 0)

Австрія — 0: 1 (0: 0) — Польща
Голи: Пентек К., 68 (0: 1)

Словаччина — 2: 0 (1: 0) — Угорщина
Голи: Дуда, 43 (1: 0), Руснак, 85 (2: 0)

Бельгія — 3: 1 (2: 1) — Росія
Голи: Тілеманс, 14 (1: 0), Черишев, 16 (1: 1), Азар Е., 45 (пен.) (2: 1), 88 (3: 1)

Ізраїль — 1: 1 (0: 0) — Словенія
Голи: Шпорар, 48 (0: 1), Захави Е., 55 (1: 1)

Македонія — 3: 1 (2: 0) — Латвія
Голи: Аліоскі, 12 (1: 0), Елмас, 30 (2: 0), Ісаєв В., 87 (2: 1), Елмас, 93 (3: 1)

Північна Ірландія — 2: 0 (0: 0) — Естонія
Голи: Макгинн, 55 (1: 0), Девіс С., 75 (пен.) (2: 0)

Казахстан — 3: 0 (2: 0) — Шотландія
Голи: Перцух, 6 (1: 0), Вороговскій, 10 (2: 0), Зайнутдинов, 51 (3: 0)

Нідерланди — 4: 0 (2: 0) — Білорусь
Голи: Депа, 1 (1: 0), Вейналдум, 21 (2: 0), Депа, 55 (пен.) (3: 0), ван Дейк, 86 (4: 0)

Хорватія — 2: 1 (1: 1) — Азербайджан
Голи: Шейдаев, 19 (0: 1) Баришич Б., 44 (1: 1), Крамаріч, 79 (2: 1)

Сьогодні будуть зіграні такі матчі: Португалія — ​​Україна, Болгарія — Чорногорія, Албанія — Туреччина, Молдова — Франція, Англія — ​​Чехія, Люксембург — Литва і Андорра — Ісландія.

Фінальний розіграш Євро-2020 пройде в 12 містах ЄС в період з 12 червня по 12 липня 2020 року.