Жіночий фінал Ліги чемпіонів УЄФА виграють футболістки «Ліона»

Posted by

Dd-_eqWXUAAq_V2

У Києві завершився жіночий фінал Ліги чемпіонів між командами «Вольфсбург» (Німеччина) і «Ліон» (Франція). Перемогу із загальним рахунком 4: 1 здобули француженки, причому всі голи були забиті в доданий час.
Таким чином, «Ліон» в рекордний п’ятий раз виграв турнір (і другий раз поспіль). Відзначимо, що Ліга чемпіонів серед жінок проводиться з 2001 року.

Першими рахунок у матчі відкрили німкені — воротар «Ліона» пропустила не самий складний м’яч від Пернілли Хардер на 93-й хвилині.

Правда, через три хвилини друге попередження отримала німкеня Олександра Попп, за що отримала червону картку, а «Ліон» — відмінні шанси переламати хід гри, що він і зробив. Амандин Анрі (98), Ежені Ле Соммер (99), Ада Хегерберг (103) і Камій Абілі (116) чотири рази вразили ворота «Вольфсбурга». Причому Абілі забивала лише через дві хвилини після виходу на заміну.