14 медалей у заключний день Європейських ігор завоювала Україна і фінішувала третьою в медальному заліку

Posted by

Слід сказати, що сумарно наші спортсмени взяли в Мінську 51 нагороду

У заключний день II Європейських ігор в Мінську українські спортсмени видали рекорд турніру за кількістю завойованих медалей — відразу 14.

Медалісти дня

Золото

Бокс — Олександр Хижняк в фіналі продемонстрував повну перевагу над італійцем Сальваторе Кавальяро і здобув перемогу одноголосним рішенням суддів.

Спортивна гімнастика — Олег Верняєв показав майстер-клас у вправах на брусах і впевнено став першим.

Спортивна гімнастика — Анастасія Бачинська одночасно з Верняевим завоювала золото у вільних вправах.

Греко-римська боротьба — Жан Беленюк у ваговій категорії до 87 кг переміг азербайджанця Ісламу Аббасова і виправив помилку I Європейських ігор, де він програв у фіналі.

Карате — Аніта Серьогіна стала переможницею розділу куміте у ваговій категорії до 61 кг, перемігши словенку Ташу Рістіч за рахунок додаткових показників.

Карате — Станіслав Горуна завоював золото, в фіналі перемігши багаторазового чемпіона світу азербайджанця Рафаеля Агаєва.

Срібло

Бокс — Микола Буценко домінував, як мінімум у двох з трьох раундів фінального бою проти ірландця Курта Уокера, але програв одноголосним рішенням суддів.

Спортивна гімнастика — Олег Верняєв, слідом за багатоборством, взяв срібло у вправах на коні, не зумівши випередити росіянина Давида Білявського, який показав феноменальне виступ.

Велотрек — Олена Старикова, багаторазовий призер чемпіонатів Європи та світу, стала другою в одній зі своїх ударних дисциплін — гіті на 500 метрів.

Карате — Анжеліка Терлюга в фіналі в розділі куміте поступилася болгарці Івет Горанова.

Бронза

Спортивна гімнастика — Петро Пахнюк взяв реванш за прикру четверте місце в багатоборстві, ставши третім у вільних вправах.

Пахнюк: «Для мене ця бронза вище будь-якого золота»

Спортивна гімнастика — Ігор Радівілов завоював одразу дві медалі, спочатку показавши третій результат у вправах на кільцях, а потім ставши третім в опорному стрибку.

Спортивна гімнастика — Діана Варінская слідом за бронзою в багатоборстві завоювала медаль цієї ж проби у вправах на колоді.

Таким чином, збірна України на II Європейських іграх в Мінську завоювала 51 медаль, ставши третьою в медальному заліку, поступившись лише командам Російської Федерації і Білорусі.

Leave a Reply