Збірна Німеччини розгромила команду Словаччини і вийшла в 1/4 фіналу чемпіонату Європи

Posted by

Untitled-51

Збірна Німеччини виграла у збірної Словаччини з рахунком 3: 0 (2: 0) і стала п’ятою командою, яка вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи з футболу, який проходить у Франції.

У матчі 1/8 фіналу, який відбувся в неділю в Ліллі, на 8-й хвилині захисник Джером Боатенг, який проводив 63-й матч за збірну Німеччини, вивів її вперед, вперше забивши м’яч у складі національної команди. На 13-й хвилині німці могли подвоїти свою перевагу, але півзахисник Месут Езіл не реалізував пенальті — м’яч після його удару з 11-метрової позначки парирував воротар словацької команди Матуш Козачік. І все ж на перерву німці пішли, виграючи з різницею в два голи — на 43-й хвилині м’яч забив нападник Маріо Гомес. Третій м’яч у ворота збірної Словаччини на 63-й хвилині забив півзахисник Юліан Дракслер.

2 липня в Бордо чемпіон світу 2014 року збірна Німеччини зустрінеться в 1/4 фіналу з переможцем матчу Італія — ​​Іспанія, який відбудеться в понеділок у Сен-Дені.

Німеччина: Нойер, Кіммі, Хуммельс, Боатенг (Хеведес, 72), Хектор, Мюллер, Хедіра (Швайнштайгер, 76), Кроос, Езіл, Дракслер (Подольські, 72), Гомес

Словаччина: Козачік, Пекарік, Дюріца, Шкртел, Дьембер (Салата, 84), Шкріньяр, Хамшик, Хрошовскі, Куцка, Дюриш (Шестак, 64), Вайсс (Грегуш, 46)