Збірна Бельгії громить Угорщину і виходить у чвертьфінал Євро 2016

Posted by

Untitled-18686

Збірна Бельгії  почала багато активніше угорців, які не грали на такому рівні  30 років.

Вже на 10-й хвилині Тобі Алдервейрелд, який проводив 60-й матч за збірну, відкрив рахунок, як голам у складі національної команди, так і в матчі, скориставшись навісом Кевіна де Брюйне зі стандарту.
Були ще відмінні можливості для взяття воріт у Кевіна де Брюйне і Дріса Мертенса, але 40-річний голкіпер збірної Угорщини Габор Кіра творив чудеса.

У час, що залишився угорці намагалися щось зробити, але виглядали ці спроби жалюгідними і в грі їх залишав все той же Кіра.

Надія на те, що підопічні Бернда Шторка зможуть переломити хід поєдинку, розтанула на 78-й хвилині, коли капітан збірної Бельгії Азар викотив м’яч під удар вийшов на заміну Бачуаї і форвард «Олімпіка» не залишив Кіра і шансу — 2: 0.

Після пропущеного м’яча угорці розклеїлись, а бельгійці понеслися вперед, відчувши запах крові. І один Кіра вже не міг врятувати ситуацію.

Через дві хвилини Азар вже зробив все сам, точним ударом завершив індивідуальний прохід — 3: 0, а на другій доданій хвилині свіженький Карраско отримав гострий пас від Наінгголан, увірвався в штрафну і точно вдарив низом — 4: 0. Найбільша перемога на турнірі !

4:0 — Бельгія виходить у чвертьфінал, де її вже чекає збірна Уельсу, матч який відбудеться 1 липня в 22.00 на полі стадіону в Ліллі.

Угорщина — Бельгія 0:4
Голи: Альдервейрельд, 10, Бачуаі, 78, Азар, 80, Карраско, 90

Угорщина: Кірай — Кадар, Гузміч, Юхаш (Боде, 79), Ланг — Нодь, Гера (Елек, 46) — Ловренсіш, Пінтер (Ніколіч, 75), Джуджак — Салаї

Бельгія: Куртуа — Меньє, Альдервейрелд, Вермален, Вертонген — Вітсель, Наінгголан, Де Брейне – Мертенс (Карраско, 70), Р. Лукаку (Бачуаі, 76), Азар (Феллаіні, 81)

Попередження: Кадар, Ланг, Елек, Салаї – Вермален, Бачуаі, Феллаіні