Активно проходить спортивне життя за участю керманичів спорту з міста Ірпеня

Posted by

Сьогодні день для керівного складу ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Національного університету ДФС України, а зокрема для директора І. Й.Малинського видався напрочуд продуктивним, повідомляє на своїй сторінці у ФБ  Institut Sporta

Вже з самого суботнього ранку,  за сприяння ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації та Відділення НОК України в Київській області на спорткомплексі Національного університету ДФС України розпочався в спортивному дусі та з масою позитивних емоцій !

Сьогодні до нас в Ірпінь завітали вихованці «Спортивного клубу таеквон-до МАКСИМУС» для проведення атестації.  Захід зібрав більше 600 спортсменів та батьків яких в рамках профорієнтаційної роботи було ознайомлено з діяльністю та спеціальностями Національного університету ДФС України !

Цього ж дня, інститут долучився до проведення Кубку та чемпіонату України з фрі — файту,  де було проведено презентацію Національного університету ДФС України !
Особлива подяка за співпрацю другу Інституту, засновнику Фрі-файту А. П. Старовойту.

В цей же день, директор ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації НУДФСУ, голова відділення НОК України в Київській області Ігор  Йосипович Малинський завітав з профорієнтаційним візитом до міста  Бориспіль,  де проходить чемпіонат України з боксу серед старших школярів «Бориспіль 2019», де привітав учасників та презентував Національний університет ДФС України потенційним абітурієнтам !

На заході також були присутні: президент Всеукраїнської федерації студентського боксу К. Калашников та голова ревізійної комісії громадської спілки діячів фізичної культури і спорту М. Гончаренко.

 

Leave a Reply