Австрійський гірськолижник Марсель Хіршер завоював своє перше олімпійське золото в кар’єрі.

Posted by

98997

З третьої спроби багатостраждальна гірськолижна програма Олімпіади все ж почалася — після переносів чоловічого швидкісного спуску і жіночого гіганта чоловіки воювали за медалі комбінації. Скорочення через сильні вітри швидкісного спуску давало відмінні шанси слаломіста, і вони цим скористалися.

Своє перше олімпійське золото нарешті завоював найтитулованіший гірськолижник сучасності — Марсель Хіршер. Уже після швидкісного спуску було зрозуміло, що шансів у його суперників небагато. Австрієць виступив просто блискуче, показавши 12-й результат з відставанням в 1,32 секунди від переможця даунхілу Томаса Дрессена.

Ну а в слаломі Хіршер довів справу до переможного кінця. Його головний суперник, Алексіс Пінтуро, вигравав всього 0,28 після швидкісного спуску — цього було занадто мало, щоб обійти Хіршер в слаломі, і на верхній частині другої траси француз програв досить багато. Однак Пінтуро ледь не зробив суперсенсацію: він серйозно додав під кінець і відіграв половину зі свого відставання на середині траси. В результаті від золота його відокремило всього 0,23 секунди.

Франція сьогодні взяла дві медалі. Бронзу завоював Віктор Муфф-Жанден, який виграв попередню комбінацію на Кубку світу в Венгені. Відзначимо п’яте місце Теда Лігеті — схоже, американець дійсно набрав прекрасну форму і може поборотися за медалі в своєму коронному гіганті.

З кращих скоростников більшість провалилося: Домінік Паріс, Вінсент Кріхмайр, Петер Філл і Маттіас Майер зійшли в другій спробі, Аксель Лунд Свіндал на старт слалому не вийшов, а Крістоф Іннерхофер став тільки 12-м. Утриматися в топ-10 змогли тільки Кьетіль Янсруд і Томас Дрессен. Перейти на головну сторінку