«Баварія» з Кожанки перемагає в серії пенальті «Сокіл» з Михайлівки-Рубежівки і виходить у фінал Кубка Київщини з футболу

Posted by

Цієї суботи на «Шкільному» стадіоні у Михайлвці-Рубежівці відбувся півфінальний матч чемпіонату Київщини з футболу, де місцевий «Сокіл» зустрічався з командою «Баварія» з Кожанки.

Матч розпочався дуже активно і було видно амбіції гравців обох команд здобути перемогу у цьому матчі. Вже на початку гри було створено чимало загрозливих моментів, але першими відкрити рахунок у цьому матчі вдалося гостям, де на 19 хвилині гри відзначився Роман Адаменко.

Лише у другому таймі, на 78 хвилині гри, після гарматного пострілу у дальній кут воріт, Віталій Ємельяненко зрівнює рахунок у цій грі, який до фінального свистка так і залишився незмінним і у підсумку, — бойова нічия 1:1…

За регламентом, обидві команди мали вирішувати долю у серії пенальті, де «соколята» мали чудову можливість вийти до фіналу, але на жаль втратили таку можливість і у підсумку — перемога «Баварії» з Кожанки 7:6 у серії післяматчевих пенальті — 7:6…

На жаль, приходиться констатувати, що цьогорічний фінал Кубка Київщини з футболу,  пройде без представників нашого району 10 червня о 16.00 на стадіоні  «Ювілейний» у Бучі.

У фінальному матчі зустрінуться команди «Баварія» Кожанка та «Дружба» Мирівка, яка у другому півфіналі, у важкій боротьбі вдома, здолала «Штурм» з Іванкова 2:1.