Драматична розв’язка і золото для Великобританії

Posted by

Untitled-645

Джозеф КларкБританець Джозеф Кларк став володарем першої золотої медалі в змаганнях байдарочників на Олімпіаді в Ріо, вигравши одиночний слалом.

Німець Ханнес Айгнер очікувано очолив протокол фіналу після виступу половини спортсменів і всерйоз націлився додати ще одну медаль до своєї бронзі в Лондоні. Проте, дуже швидко Айгнера залишили ні з чим.

Спочатку Петер Каузер встановив новий орієнтир для переслідувачів — 88.70 с, а слідом Джозеф Кларк зняв ще 17 сотих секунди з цього показника — 88.53.

Після цього в каналі настав час справжньою драми. Чех Іржі Пршкавец кинувся в хвилі добувати своєю збірній перше золото, однак прикре дотик шоломом стійки воріт перекреслило його старання. Іржі показав фантастичну швидкість, і, якби не ці дві секунди штрафу, то, був би золотим медалістом, але, в підсумку йому дісталася лише бронза.

Останнім, хто міг змінити склад медалістів, був лідер півфінального протоколу Якуб Грігар. Однакло словак, непогано стартував, повністю провалив кінцівку, опинившись аж на п’ятому місці.

Бронзовий призер останнього чемпіонату світу Кларк приносить друге золото в скарбничку британської збірної, яке стало дуже несподіваним досягненням.