Друга ліга. 5 тур: МФК «Металург»(Запоріжжя) — «ВАСТ» (Миколаїв) — 2:2

Posted by

Сьогодні » в Гнідині, на стадіоні команди «Лівий Берег» відбувся перенесенний матч 5 туру Другої ліги між командами МФК «Металург»(Запоріжжя) та командою  «ВАСТ» з  Миколаєва.

Гра, яка тривала до останньої хвилини  у напруженій боротьбі завершилася з рахунком — 2:2.

Футболісти миколаївського «ВАСТУ» першими пропустили у цій грі гол на 37 хвилині гри після порушення у карному майданчику, де пенальті чітко реалізував Рокотянський.

У другому таймі на 60 хвилині футболісти з Миколаєва зрівнюють рахунок у цій грі, завдячуючи також заробленому пенальті, який чітко реалізував Ярчук.

Під кінець другого тайму футболісти «ВАСТУ» скористалися помилкою захисників «Металурга» у захисті на 84 хвилині гри виходять уперед — 2:1, але втримати рахуном миколаєвці так і не змогли, пропустивши на останній хвилині гри гол на 90-й хвилині гри і у підсумку — 2:2 — бойова нічия.

Чемпіонат України — Друга ліга     5 тур,   27 жовтня

МФК Металург 2 — ВАСТ Миколаїв

Голи: 1:0 — 37 Рокотянський (пен), 1:1 — 60 Ярчук (пен), 1:2 — 84 Гуменяк, 2:2 — 90+2 Куралех.

Слід зазначити, що футбольний клуб «Васт», нещодавно переїхав в місто -Герой Ірпінь з міста-Героя Миколаєва і відтепер проводить свої тренування на стадіоні «Чемпіон» в Ірпені.

Нагадаємо, що  ФК «Васт» створено у 2014 році.
   У сезоні 2021/2022 цей клуб став володарем Кубка Миколаївської області та чемпіоном Одеської області.
     Після початку повномасштабної війни, керівництво клубу прийняло рішення зберегти колектив та, не дивлячись на можливі труднощі, все ж розпочати сезон у Другій лізі.
       Однак, через постійні обстріли Миколаєва команда не могла тренуватись та грати матчі на рідному стадіоні, тому футболісти, тренери та їх родини перебралися в Ірпінь, де команда проводить свою підготовку до матчів.
        У сезоні 2022/2023 ФК «Васт» дебютував на професійному рівні і тепер представляє два міста у чемпіонаті України: Миколаїв та Ірпінь.
         Більше того, керівництво клубу вирішило не залишатись осторонь проблем Ірпеня і сприяє відновленню зруйнованої інфраструктури міста.
        До завершення першого кола чемпіонату залишилося два тижні.
        Минулої п’ятниці ФК «Васт» впевнено переграв столичний «Рубікон» з рахунком 5:1 в рамках шостого туру.
        Цього року команда зіграє ще 3 офіційні матчі — 2 домашні та 1  на виїзді.
        Через воєнний стан, вболівальники не можуть приходити на стадіон, але ви зможете дивитися матчі та вболівати за миколаївсько-ірпінську команду завдяки онлайн-трансляціям.