Француз Фуркад переможець індивідуальної гонки в Рупольдінгу

Posted by

8897996

Лідер загального заліку Кубка світу Мартен Фуркад виграв четверту гонку поспіль, перемігши на етапі Кубка світу в німецькому Рупольдінгу, повідомляє isport.ua.

Головною інтригою індивідуальної гонки виявилося протистояння Фуркада і норвежця Йоханнеса Бе. Перші три стрільби обидва пройшли без промахів, але Бе програвав у швидкості.

На фініші Бе програв також і чеху моравців п’ять секунд і посів третє місце.
Сенсаційно міг завоювати медаль і німець Роман Різ, що стартував під 102-м номером. Він закрив усі мішені і вийшов на останнє коло з тим же часом, що у Бе. Однак сил у нього не вистачило — він програв 13 секунд і фінішував четвертим, показавши кращий результат в кар’єрі.

Українські біатлоністи провели не найбільш вдалу гонку. Кращим серед українців виявився Артем Прима — два промахи і 26-е місце. Дмитро Підручний з трьома промахами знову не потрапив в окуляри, прийшовши до фінішу 41-м.