Фристайліст Олександр Абраменко на етапі кубка світу в Китаї — 21-й

Posted by

ш98

Сьогодні вночі в Китаї на гірськолижному курорті Seсret Garden при 20-градусному морозі відбувся перший етап кубка світу з лижної акробатики. Брали участь спортсмени з України, Білорусі, Китаю, США, Росії, Австралії, Казахстану, Швейцарії, Німеччини, Японії.

Формула змагання була такою: за підсумками кваліфікації відбирали 12 фіналістів. Після першого фінального стрибка залишалися шестеро кращих, які в другій спробі і розігрували медалі.

У чоловіків надії українських любителів фрістайлу були пов’язані з миколаївців Олександром Абраменко, який два тижні тому впевнено переміг на двох етапах кубка Європи у фінській Руці. На жаль, в Китаї володар Малого кришталевого кубка світу в кваліфікації помилився при приземленні, показав лише 21-й результат і до фіналу не потрапив. А переможцем етапу став китаєць Цзя Цоньян, який у фіналі був поза конкуренцією. На п’єдесталі також білорус Максим Густік і канадець Льюїс Ірвінг.

У жінок першою Анна Гуськова з Білорусі, яка зуміла випередити титуловану китаянку Сю Ментао. Рівнянка Ольга Полюк в кваліфікації фінішувала 16-й і припинила боротьбу за нагороди.

Фрістайл. Лижна акробатика. Китай. Кубок світу. І етап. 16 грудня. Чоловіки. Суперфінал. 1. Цзя Цоньян (Китай) — 127,88. 2. М. Густік (Білорусь) — 117,26. 3. Л. Ірвінг (Канада) — 103,68. Кваліфікація. 21. А. Абраменко (Україна Миколаїв) — 81,41. Всього 32 учасники.

Жінки. Суперфінал. 1. А. Гуськова (Білорусь) — 74,82. 2. Сю Ментао (Китай) — 71, 55. 3. Е. Колдуелл (США) — 68,04. Кваліфікація. 16. О. Полюк (Україна) — 61,11. Всього 26 учасниць.