Як американський тренер допоміг російському лижникові на Олімпіаді

Posted by

Виценко

Тренер збірної США допоміг лижнику команди олімпійських атлетів з Росії Олексію Віценко, який впав в чвертьфіналі лижного спринту на Олімпіаді-2018 в Пхенчхані.

Американець передав 27-річному Віценко втрачену лижу, незважаючи на це росіянин фінішував п’ятим і вибув з боротьби за медалі. При цьому в гонці брав участь американський лижник Симеон Хемілтон, а значить, тренер збірної США допомагав прямому конкуренту.

Згодом перемогу в чоловічому спринті здобув норвежець Йоханнес Хесфлот Клебо. Срібна медаль дісталася італійському лижнику Федеріко Пеллегріно, олімпійський атлет Олександр Большунов поступився йому 0,02 секунди і став бронзовим призером Олімпіади.

У жіночому спринті першою шведка Стіна Нільссон. Друге місце зайняла норвежка Майка Касперс Фалла, третє — олімпійська атлетка Юлія Белорукова.