Кравець приносить перемогу збірній України

Posted by

untitled-2

У матчі кваліфікації до Чемпіонату світу 2016 збірна України переграла національну команду Фінляндії.

Господарі поля почали гру дуже агресивно, а свій перший гольовий момент створили на 4-й хвилині, коли Артем Кравець, після прекрасної передачі Ярмоленка пробив в штангу.
Українці продовжили домінувати на полі, на що суперник не зміг нічим відповісти.
Перейти середину поля гравці збірної Фінляндії змогли тільки на 15-й хвилині і відразу заробили кутовий, який закінчився нічим. Через хвилин Ярмоленко міг забивати, але його удар блокував суперник.
На 25-й хвилині господарям поля таки вдалося відкрити рахунок. Коноплянка пройшов по лівому флангу, обіграв захисника і увійшов в штрафну, звідки видав ідеальну передачу на дальню штангу, де Кравець переправив м’яч у ворота — 1: 0.
Після забитого гола гравці збірної України продовжили контролювати хід матчу, а суперник відповів на цього агресивною грою.
Далі господарі поля організували ще кілька небезпечних атак, але вони нічим не закінчилися.
На 35-й хвилині гості отримали ідеальний момент забити гол після втрати Кучера. Пуккі виходив один на один з голкіпером, але переграти Пятова не зміг.
Ближче до фінального свистка відмінні моменти мали Зінченко і Коваленко, по після їх ударів м’яч не влучив у ціль.

Другу 45-хвилинку гості почали дуже активно, пресингуючи наших гравців на кожній ділянці поля і вже через хвилин після свистка заробили кутовий, однак пробити по воротах їм не вдалося.
На 55-й хвилині зустрічі Кравець заробив небезпечний штрафний, який взявся пробивати Коноплянка. Після його удару м’яч влучив у стінку.
Гості на кілька хвилин перехопили ініціативу і створили два гольових моменти — Пуккі та Маркконен мали гольові можливість, але обидва гравці пробили вище воріт.
Далі команди трохи зменшили оберти, і гра перейшла в спокійне русло, без небезпечних епізодів.
За 10-ть хвилин до кінця матчу свій гол міг забити Коноплянка, який після прекрасного пасу Бутко бив по воротах, але його удар парирував голкіпер.
На 88-й хвилині гри Бутко мав гольовий момент, однак м’яч після його удару влучив у сітку із зворотного боку воріт.

Україна — Фінляндія 1: 0

Гол:  1: 0 — 24 Кравець.
Україна — Пятов, Бутко, Соболь, Кучер, Ракицький, Коноплянка (Циганков, 85), Степаненко, Коваленко, Зінченко (Ротань, 67), Ярмоленко, Кравець.
Фінляндія — Градецький, Тойвіо, Арківуо, Райтала, Араюурі, Лод, Маттіла, Ринг (Маркканен, 46), Хальсті (Лам, 63), Вяйсянен (Саксела, 83), Пуккі.