Ледь не загинувший сноубордист став олімпійським призером

Posted by

90909090

Сноубордист з Канади Марк МакМорріс через 11 місяців після нещасного випадку виграв медаль на Олімпіаді в Пхенчхані.

11 лютого 24-річний спортсмен виграв бронзову медаль в дисципліні слоупстайл, а саме спуск з гори з виконанням акробатичних трюків.

У березні 2017 року МакМорріс під час беккантрі-туру (підйом і спуск в гірській місцевості, не обладнаної механічними підйомниками — прим. Ред.) На величезній швидкості врізався в дерево. Спортсмен мало не загинув, були зламані щелепа, ребра, таз, ліву руку, розірвано селезінку і ліву легеню.

МакМорріса через 10 днів  виписали з лікарні, в серпні він почав тренування, а в листопаді виграв чемпіонат світу з слоупстайлу в Норвегії.

Сноубордист каже, що це був найщасливіший момент всього відновлення. Він не зупинився на досягнутому, отримав кваліфікацію на Олімпіаду і посів третє місце.

«Я перебуваю на подіумі, ймовірно, мене навіть не повинно було тут бути», — сказав МакМорріс.