Матч зірок київського футболу: «Кудрівка-VETERANS»(Ірпінь)-Збірна Києва-5:1

Posted by
 
У суботу у Києві відбувся матч зірок київського футболу у віковій категорії — 50+, де зустрічалися команди «Кудрівка-VETERANS» (Ірпінь) та Збірна Києва, в якій переконливу перемогу здобули футболісти з передмістя Києва з рахунком 5-1.
У ірпінчан двічи відзначився Бондар на 5 та 22 хвилині, а також його партнери по команді Лупинос — 38, Симоненко — 40, Безуглий — 55.
У киян відзначився Похілько на 35 хвилині.
Вітаємо команду  «Кудрівка-VETERANS» (Ірпінь) разом з тренерським штабом на чолі з Анатолієм Ткачем та президента клубу Романа Солодаренка з першою перемогою у цьому році!
Слава ЗСУ та усім нашим захисникам!!!
Ми переможемо!»???
ВАЛЕНТИН БОНДАР:
«В такий нелегкий для нашої країни час хочу подякувати всій ветеранській футбольній спільноті, а саме людині, яка об’єднала всіх нас — Вадиму Каганову за таке футбольне свято!
Незважаючи на те що, в країні війна, ми маємо нагоду проводити такі матчі зірок! А це завдяки нашим доблесним ЗСУ І НАЦІОНАЛЬНІЙ ГВАРДІЇ!
Ці емоції і накал в таких іграх не знайти ні де!
Справжнє футбольне свято де немає компромісів!
Ми нація сильних людей ! Україна переможе !
Все буде Україна» ???⚽️
ВІТАЛІЙ ЧУМАК:
«По-перше, дуже вдячний за організацію такого футбольного дійства «Европейській лізі ветеранов», зокрема Вадиму Каганову, окрема подяка Ткачу Анатолію за запрошення, та всіх друзям за теплу зустріч!!!
Сама гра була не дуже схожа на товариську, але футбол вийшов дуже якісний, рахунок не зовсім відповідає реальному розвитку самої гри) Але — переможець один))
Слава ЗСУ та усім нашим захисникам!!!
Ми переможемо!»???
ЮРІЙ КЛИМЕНКО:
«Зустріч команд збірної Києва та Кудрівки пройшла в досить дружній та добрій атмосфері. Був радий побачити вже в Новому році старих добрих знайомих, та звісно, пограти з ними у футбол.
Сам матч вийшов по своєму сценарію та напрузі досить пристойним, як для товариської зустрічі.
Дуже вдячний за запрошення Анатолію Ткачу, а Вадиму Каганову окремий респект, за те, що він незважаючи на свою зайнятість зміг в досить стислий термін організувати таку цікаву зустріч.
Слава Україні!! Слава ЗСУ!!
До нових зустрічей ?
Відео огляд матчу:
Переглянути повнястю гру можна за наступним полиланням:
Післяматчеві пенальті: