Микола Томенко: «Про нове життя українського біатлону»

Posted by
На прохання вболівальників вирішив викласти своє бачення ситуації напередодні виборів НОВОГО президента Федерації біатлону.
Трішки історії
В 2005 році до мене звернулися керівники федерації біатлону та спортсмени з проханням не допустити приватизації спортивного центру в Тисовці бізнесменами-депутатами з партії регіонів. Спільними зусиллями ми не лише зберегли цей спортивний об’єкт, а й відремонтували його та провели там Чемпіонат Європи з літнього біатлону. З того часу я підтримую український біатлон, повідомляє Микола Томенко на своїй сторінці у Facebook.
За 17 років було багато успіхів і перемог, щоправда не обійшлося і без поразок та розчарувань. Але факти залишаються фактами: біатлон став одним із головних спортивних дипломатів сучасної України, а його трансляції на Першому Національному — найрейтинговішими серед всіх програм каналу. Все це вдалося зробити за умов дружньої і злагодженої роботи всієї команди федерації.
Моє ж завдання як просто помічника, а згодом віце-президента та почесного президента федерації біатлону полягало у створенні робочих відносин із органами державної та місцевої влади, допомога спортсменам, залученні спонсорів, належному висвітленні в ЗМІ…
Отож, напередодні виборів нового керівництва Федерації біатлону пропоную скористатися моїм та нашим досвідом і знайти найбільш ефективну форму об‘єднання зусиль всіх охочих підтримувати та розвивати український біатлон.
Нині після обстрілу та руйнування нашої спортивної бази в Чернігові російською ордою терористичного режиму військового злочинця Путіна вже ніхто не наважиться залучати до українських збірних російських спортсменів. Сьогодні пріоритет номер один це — пошук та підготовка молодих спортсменів через спортивні секції, дитячо-спортивні школи та шляхом створення і розвитку дитячих академій біатлону. З огляду на це головним завданням нового керівництва Федерації повинно бути не лише боротьба за призові місці на Кубку світу чи інших міжнародних форумах, а передовсім — створення на регіональному рівні розгалудженої мережі з підготовки нового покоління біатлоністів. Саме тому ПРАВИЛЬНО, щоб на чолі Федерації були наші зірки біатлону, які можуть власним прикладом та через проведення майстер-класів в усіх регіонах країни залучати дітей та школярів до занять біатлоном.
Тож, обрання нашого капітана національної збірної, чемпіона світу Дмитра ПІДРУЧНОГО — президентом Федерації біатлону, за сьогоднішніх умов, вважаю найбільш оптимальним рішенням.
Іншого кандидата на цю посаду, народного депутата й заступника Голови бюджетного комітету Верховної Ради Івана КРУЛЬКА бачу вкрай корисним для українського біатлону на посаді віце-президента або почесного президента Федерації. Тут мій досвід йому в допомогу!
Таке об‘єднання зусиль та дружня співпраця старшого і молодшого покоління біатлонної громади нашої країни призведе да своєрідного перезавантажнння, популярно кажучи, НОВОГО ЖИТТЯ для УКРАЇНСЬКОГО БІАТЛОНУ.
ВСЕ БУДЕ БІАТЛОН!⛷
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!??