Юнацька збірна України з футболу до 20 років — чемпіони світу — 2019 !

Posted by

У фінальному матчі в польському місті Лодзь збірна України перемогла збірну з Південної Кореї з рахунком 3: 1. Таким чином юнацька збірна України вперше в своїй історії перемогла на чемпіонаті світу з футболу.

У ворота України забив Лі Кан Ін на третій хвилині першого тайму. Однак українці змогли відігратися. Два голи забив Владислав Супряга, а розгром збірної Південної Кореї завершив третім голом Георгій Цітаішвілі.

До цього молодіжна збірна України жодного разу не виходила навіть у чвертьфінал.

Президент України Володимир Зеленський привітав українських футболістів з перемогою. «Об’єднавшись, зробити неможливе. Це наша національна ідея. U-20 збірна України з футболу — ви неймовірні ! Ві — переможці, ви — наша надія, ви — свідчення того, что Україна зможе все. А молода Україна — навіть більше! », — зазначив голова держави на своїй сторінці у Facebook.