Україна сьома у змішаній естафеті з біатлону на Олімпіаді в Пхьончхані

Posted by

99899
Збірна України, яку в цій дисципліні представляли Ірина Варвинець, Юлія Джима, Дмитро Підручний та Артем Прима, на жаль, не змогла зачепитися за медалі.

«Жовто-сині» боролися за потрапляння в топ-5, однак в підсумку стали сьомими.

Варвинець добре виглядала на трасі до другої стрільби, проте з одним промахом   не змогла утримати високого темпу. У підсумку Ірина по швидкості програла суперницям 20 секунд на останньому колі.

Джима, яка прийняла естафету 10-ю, підняла Україну на 6-е місце.

Дмитро Підручний зумів утримати шосту позицію, використавши по одному доппатрону на обох вогневих рубежах. А ось Артем Прима з двома промахами відкотив нашу команду на 7-ю підсумкову позицію, пропустивши вперед Фінляндію.

Переможцями гонки стала збірна Франції. Мартен Фуркад не просто відіграв 40 секунд у лідируючого Арнда Пайффера, а й привіз всім конкурентам більше півхвилини.

«Срібло» здобула Норвегія, яку з 11-го місця на 4-е спершу підняв Йоханнес Бе, а потім ще почин підтримав Свендсен. «Бронзу» у впертій боротьбі з Німеччиною вирвала Італія.

Нагадаємо, раніше Фуркад в божевільній боротьбі виграв «золото» мас-старту, завдяки фотофінішу.

1. Франція (0+4) 1:08:34.3