Олімпіада 2020 пройде наступного року, або не пройде зовсім

Posted by

 

Олімпіада в Токіо, яка раніше була перенесена у зв ‘язку з пандемією коронавірусу, повинна пройти в 2021 році, або не буде проходити зовсім. Про це заявив глава Олімпійського міжфедерального комітету Бельгії  — П’єр — Олів’є Бекерс, повідомляє Interfax Україна.

«Сьогодні всі впевнені, що вони розпочнуться 23 липня 2021 року. Ми переконані в тому, що ігри будуть проходити в 2021 році, або ж проходити не будуть «, — сказав він.

За словами Бекерс, «немислимо» так довго тримати проект подібного масштабу в невизначеному стані, якщо враховувати розміри витрат і число залучених до нього людей.

«Ми не можемо передбачати такий же перенесення вдруге», — підкреслив він.

У той же час він висловив оптимізм відносно перспектив організації Олімпійських Ігор в Токіо, відкинувши припущення, що глядачів на них допускати не будуть. Проте він вказав, що право остаточного рішення залишається за японською стороною.

Кажучи про літні Олімпійські ігри 2024 року в Парижі, координаційну комісію яких при міжнародному Олімпійському комітеті очолює Бекерс, він вказав на плани провести гри «інакше». Він пояснив, що ігри 2024 року повинні бути більш «економічно добросовісними, прийнятними для всіх, природозберігаючих і корисними для суспільства».

«Ми повинні боротися з гігантизмом», — резюмував він.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, голова Координаційної комісії Міжнародного олімпійського комітету Джон Коутс заявив, що комітет не буде вдруге переносити Олімпійські ігри в Токіо, незалежно від того, з ‘явитися чи вакцина від коронавірусу.