«Шахтар» громить «Вольфсбург» і виходить у чвертьфінал Ліги Європи

Posted by

Донецький «Шахтар» зіграв матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи проти німецького «Вольфсбурга». «Гірники» не залишили суперникам жодного шансу — впевнена перемога 3:0.

Сьогодні, 5 серпня, відбулися поєдинки 1/8 фіналу розіграшу Ліги Європи, де донецький «Шахтар» в Києві приймав німецький «Вольфсбург».

Ще до карантину «гірники» обіграли німців на виїзді з рахунком 2:1, тому підходили до цієї зустрічі досить спокійно. Навіть незважаючи на те, що гостям потрібно було забивати як мінімум двічі, ініціативою володіли господарі поля.

Підопічні Луїша Каштру створили чимало небезпечних моментів. Один лише Жуніор Мораєс міг забивати як мінімум тричі. Небезпечно пробивав Матвієнко, Марлос потрапив в штангу, але м ‘яч вперто не хотів залітати у ворота.

Після перерви гра не змінилася — гравці «Шахтаря» продовжували ловити гостей на контратаках, але на 67-й хвилині все ледь не перевернулося з ніг на голову. За фол останньої надії з поля був видалений Хочолава і, здавалося, що зараз німці побіжать забивати. Але через всього дві хвилини склади зрівнялися — за другий «гірчичник» достроково пішов відпочивати Брукс.

Після цього гра заспокоїлася, німці не особливо щось могли робити попереду, а «гірники» не сильно і хотіли нагнітати обстановку, адже їх такий стан справ повністю влаштовув.

І все ж на 89-й хвилині зустрічі рахунок був відкритий. Соломон на фланзі стягнув на себе трьох суперників, відпасував на Додо, а той прострілив у штрафну на Мораеса, який в дотик розстріляв німецького голкіпера. А ще через хвилину вже сам Соломон не залишив воротарю шансів, подвоївши перевагу своєї команди.

Здавалося, все, але ще через одну хвилину Мораєс, обікравши захисника, вийшов один на один, спокійно обіграв воротаря і закотив м ‘яч у порожні ворота. У підсумку — впевнена перемога «Шахтаря» 3:0.

В 1/4 фіналу «Шахтар» зіграє з переможцем пари «Базель» (Швейцарія) — «Айнтрахт» (Німеччина).