«Шахтар» обіграв «Манчестер Сіті» і вийшов в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Posted by

Untitled-2

У Харкові завершився матч 6-го туру групового раунду Ліги чемпіонів «Шахтар» — «Манчестер Сіті».

«Шахтар» 2: 1 «Манчестер Сіті»

Голи: Бернард 26 ‘, Ісмаїлі 32’ — Агуеро 90 + 2 ‘(з пенальті)
Попередження: Ракицький 54 ‘- Данило 22’, Гюндоган 57 ‘

У 1-му таймі гірникам вдалися кілька разючих контр-атак. На 26-й хвилині матчу Бернард блискучим ударом з меж штрафного відкрив рахунок в матчі. В середині 1-го тайму Ісмаїлі подвоїв перевагу Гірників: не обійшлося і без помилки кіпера гостей Едерсона.

У 2-му таймі гості були більш гострі в атаці, але зуміли забити лише в кінцівці матчу: Агуеро реалізував 11-метровий, який заробив Жезус.

Таким чином, «Шахтар» і «Манчестер Сіті» пробилися в плей-офф Ліги чемпіонів, «Наполі» продовжить свої виступи в Лізі Європи, «Фейеноорд» попрощався з єврокубками.

«Шахтар»: Пятов, Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі (Асеведо 63 ‘), Фред, Степаненко, Марлос (Коваленко 82’), Тайсон, Бернард, Феррейра (Хочолава 88 ‘).

«Манчестер Сіті»: Едерсон, Данило, Мангаля, Адарабіойо, Фернандіньо (Агуеро 69 ‘), Туре, Б. Сілва, Гюндоган, Фоден, Сані (Діас 62’), Жезус

У паралельному матчі групи F «Фейеноорд» — «Наполі» був зафіксований рахунок 2: 1.

«Реал» в напруженому матчі обіграв «Боруссію» Д.

Нагадаємо, жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться 11 грудня в швейцарському Ньоні.