Стрільба з лука. Віктор Рубан вибуває із боротьби за медалі Олімпіади

Posted by

Untitled-27

Український лучник Віктор Рубан не без проблем пройшов перший раунд індивідуальних змагань, обігравши індонезійця Хендрі Пурнаму.

Обидва суперники не кращим чином провели стартову партію, набравши всього по 26 очок. У другому сеті Віктор Рубан, здавалося б, намацав свою стрілянину: українцю вдалося «настріляти» 29 балів з 30 можливих, тим самим повівши в рахунку.

Втім, замість того, щоб закріпити успіх, Віктор вибив тільки 24 очки в наступному сеті, дозволивши супернику зрівняти рахунок. Мав індонезієць користуватися помилками українського лучника і в наступних партіях, проте сам Хендра помилявся ще більше. У підсумку, Віктору Рубану вдалося мінімально перемогти в двох останніх сетах, і оформити, таким чином, вихід в наступний раунд.

Віктор Рубан (25, Україна) — Хендра Пурнама (40, Індонезія) 7: 3 (26:26, 29:27, 24:27, 25:24, 25:24)

У матчі другого раунду наш спортсмен поступився спортсмену із Франції — Жану-Чарльзу Валладону

Другий раунд —  Жан-Чарльз Валадон (5, Франція) — Віктор Рубан (25, Україна) 6: 0 (24:23, 26:23, 24:20)