Українські саночники не виступатимуть на етапі Кубка світу в Росії

Posted by

Збірна України з санного спорту не буде виступати на заключному етапі Кубка світу, який пройде в Сочі з 23 по 24 лютого. Про це повідомив ТАСС виконавчий директор Федерації санного спорту Росії (ФССР) Станіслав Тюрін.

«На етапі Кубка світу в Сочі виступлять саночники, що представляють 14 країн, — сказав Тюрін. — Термін подачі заявок закінчився 15 лютого. Команди України серед учасників турніру немає. Всього отримають акредитації близько 115 спортсменів і тренерів».

Як повідомив представник ФССР, учасники змагань будуть розміщені в двох готелях, розташованих неподалік від санно-бобслейної траси.

Раніше з’явилися повідомлення, що Україна відмовилася брати участь в зимовій Універсіаді-2019 в Красноярську.

Однак в Мінспорту спростували ці заяви, уточнивши, що рішення про участь збірної України в зимовій Універсіаді-2019 знаходиться в межах компетенції міністерства освіти і науки, а точніше — в межах компетенції комітету з фізичного виховання та спорту міністерства і освіти України.

Позиція Мінспорту щодо участі українських спортсменів в змаганнях на території Росії залишається незмінною: підготовка і участь збірних команд в таких змаганнях не фінансується з державного бюджету України, як і виплата відповідних призових тощо.

Також у відомстві заявили, що міністерство молоді та спорту України не надає коментарі і не відповідає на інформаційні запити російських ЗМІ з 2014 року.

«Усі ризики перебування спортсменів на території країни-агресора беруть на себе федерації з видів спорту та самі спортсмени», — сказано в офіційному повідомленні Мінспорту.

Leave a Reply