Гостомельське дербі у Бучі: «Кімерка»-«Факел»- 2:2

Posted by

Сьогодні у Бучі на стадіоні ПМК відбулася календарна гра 13 туру чемпіонату Бучанського району з футболу у групі «Північ», де зустрічалися дві команди з Гостомеля, — «Кімерка» та «Факел».

В останньому поєдинку цього року, обидві команди продемонстрували захоплюючу гру, яка тримала всіх до останньої хвилини  у невизначенності, хто стане переможцем цього принципового гостомельського дербі.

Футболісти «Кімерки»  першими відкрили рахунок на початку першого тайму гри і цей гол вселив не тільки психологічну, а в подальшому і фізичну активність гравців, підопічних Олександра Венгера, які домінували і згодом забили і другий гол.

У свою чергу і футболісти «Факела» зуміли проявили свою майстерність та  характер у другому таймі, які граючи у меншості, після вилучення воротаря команди, змогли перломити хід поєдинку і зрівняти рахунок наприкінці цієї гри, яка у підсумку завершилася бойовою нічиєю — 2:2.

Голами відзначилися: Фещенко, Сведерський, Дяченко та Шахов.

Дякуємо ЗСУ за захист та можливість проведення спортивних змагань.

Вболіваємо за наш футбол і наші команди — разом!