Українці стали найсильнішою нацією планети

Posted by

13735814_1765766560303253_2529754481029102362_o

Українські стронгмени Олександр Лашин і Володимир Рекша стали чемпіонами світу, завоювавши перше місце в парному чемпіонаті World Strongman Team, який відбувся в цьому році у Львові.

У боротьбу за титул «Найсильніша нація планети 2016» вступили 16 найсильніших команд світу. Суворі випробування і вправи на максимальну витривалість проходили протягом двох днів. Інтрига полягала в тому, що кожну країну представляв один атлет вагою до 110 кг і один «супертяж» (понад 110 кг).

У перший день турніру проходили кваліфікаційні змагання, по закінченню яких визначали фіналістів. Безумовним успіхом українських важкоатлетів став вихід у фінал відразу трьох пар. Крім титулованого дуету Олександр Лашин (Маріуполь) — Володимир Рекша (Львів), в заключний етап чемпіонату потрапили кияни Олексій Новиков і Павло Гайша, а також пара богатирів Віталій Міхеєв (Вишневе) — Андрій Бурштин (Чернівці). Крім України в фінал вийшли команди Польщі, Грузії, Фінляндії, Норвегії та США.

На заключному етапі змагань дме Лашин — Рекша обійшов Грузію, вирвав перемогу з рук поляків і посів перше місце в турнірній таблиці, набравши сумарно 41 очко. Довідка. World Strongest Team — командний парний чемпіонат світу зі стронгмену.