Україну можуть виключити з УЄФА: журналіст пояснив причину і невтішні наслідки

Posted by

Журналіст Михайло Співаковський прокоментував указ Міністерства молоді та спорту України, згідно з яким українські спортсмени не можуть брати участь у змаганнях, де також є росіяни або білоруси.

За словами Михайла Співаковського, вищі футбольні організації світу можуть дискваліфікувати не тільки збірну України, але українські клуби. У такому випадку наші клуби потраплять в ізоляцію і  дефкі футболісти прокинуть Україну.

«УЄФА і ФІФА будуть це трактувати, як вплив країни на футбольні інстанції.

Це може виключити Україну з членів УЄФА. Що це означає? Це вдарить і по клубах. Українські клуби не зможуть брати участь в єврокубках. Хто тут буде грати тоді? Ми будемо грати в ізоляції як росія «.

«Якщо випускається такий указ, то потрібно розуміти, якими будуть наслідки. УАФ надіслала до Мінспорту запит, щоб їм пояснили всі нюанси. Відповіді ще немає. До слова, указ не підписав глава Мінспорту Вадим Гутцайт, може, йому було соромно, а свій підпис поставив його заступник «.

Зазначимо, що цей указ фактично забороняє збірній України з футболу брати участь у відборі на Євро-2024, оскільки в цьому турнірі бере участь команда білорусів. Якщо ж наші футболісти туди поїдуть — УАФ можуть позбавити статусу національної федерації.

Нагадаємо, що збірна України стартувала в кваліфікації на Євро-2024 виїзним матчем проти англійців, який завершився поразкою нашої команди (0:2).

Наступні поєдинки синьо-жовтих у відборі на Євро-2024 повинні пройти в червні:

16 червня — Північна Македонія — Україна;
19 червня — Україна — Мальта.