Відбулася перша гонка спринту Кубка IBU у новому сезоні

Posted by

-99-9-9-

Емільен Жаклін переможець першої  гонки в сезоні і в кар’єрі

Французький біатлоніст Емільен Жаклін виграв першу гонку в кар’єрі, показавши кращий результат в спринті в Шушене на першому етапі Кубка IBU. Кращий з українців поза топ-30.

Серйозний вітер вплинув на точність стрільби в дебютній гонці сезону — жоден з 130-ти спортсменів не зумів пройти дві стрільби без помилок. Ось і вийшло, що у виграші залишилися ті, хто помилився всього один раз. Таких біатлоністів виявилося вісім, і чотири з них фінішували в топ-12.

Кращим з одним промахом виявився француз Емільен Жаклін, який і виграв гонку. На фініші він випередив на 6 секунд німця Йоханнеса Куна і на вісім секунд росіянина Олексія Слепова. Але при цьому у Куна три промахи, а у Слепова — два. Вони, до речі кажучи, і показали один з кращих результатів на дистанції — у Олексія друге місце за швидкістю, у Йоханнеса — третє.

Найшвидшим в гонці став ще один росіянин Петро Пащенко, але через довгої стрільби (а також двох промахів) він зайняв лише сьоме місце.

Кращим серед українців став Антон Мігда, який з одним промахом показав 33-й результат, програвши переможцю практично дві хвилини. Антон програв на дистанції мало не дві з половиною хвилини, показавши 72-й результат ходом. Чи не краще пробігли і інші українці: кращий за швидкістю Андрій Доценко поступився найшвидшому біатлоністи 1 хвилину і 42 секунди.

Що стосується фінішних позицій, то Максим Івко і Тарас Лесюк з трьома промахами фінішували 44-м і 45-м, Віталій Труш, зробивши ті ж три помилки, задовольнявся 69-ю позицією, а Андрій Доценко з чотирма неточними пострілами виявився 54-м.

Найвідоміший біатлоніст в цій гонці — представник Латвії Андрейс Расторгуевс — закрив тільки половину мішеней (5 промахів), через що фінішував аж на 24-й позиції. Дивно, але це все одно набагато краще, ніж результати українців.