Вперше в історії спортсменка виграла олімпійські медалі в різних видах спорту

Posted by

880808808

Спортсменка при цьому зазначила, що з наступного року планує зосередитися на ковзанярському спорті і залишити шорт-трек.

Спортсменка з Нідерландів Йоріен тер Морс стала першою жінкою в історії, якій вдалося виграти дві олімпійські медалі в різних видах спорту, повідомляє The Washington Post.

Тер Морс виграла золото в ковзанярському спорті на дистанції 1000 метрів і бронзу в естафеті шорт-треку. Спортсменка сказала, що після програшу в півфіналі естафети не сподівалася на медалі.

Через цей програш збірна Нідерландів могла поборотися лише за п’яте місце. При цьому в фіналі команда встановила світовий рекорд на цій дистанції. Через порушення в змаганнях у боротьбі за призові місця дискваліфікували відразу дві команди — Китаю і Канади, тому бронзова медаль дісталася голландкам.

Завоювати дві олімпійські нагороди в різних дисциплінах раніше вдавалося спортсмену з Фінляндії Хейккі Хасу. На Іграх в 1952 році він виграв золото в лижній естафеті на десять кілометрів і срібло в лижному двоєборстві.