Збірна Білорусі вперше за 15 років покидає елітний хокейний дивізіон

Posted by

БЕЛ
В датських містах  Копенгагені і Хернінгу проходить чемпіонат світу з хокею в елітному дивізіоні, де  зіграні матчі п’ятого туру, а також в кожній з груп по одній грі у шостому турі.

Жодна з команд не змогла подолати груповий етап фінального турніру без очкових втрат. Останньою впала збірна Швеції — «Тре Крунур» хоч і здолали Словаччину, продовживши свою безпрограшну серію, але зробили це лише в овертаймі (3: 3 в основний час).

А ось в «матчі за життя» зійшлися Білорусь і Австрія. Пропустивши чотири шайби, наші північні сусіди вперше за 15 років, з 2003-го, не набравши жодного очка, залишають елітний хокейний дивізіон.

У результативному поєдинку збірна Росії мінімально обіграла Швейцарію — 4: 3, і не відпускає діючих чемпіонів світу шведів далеко вперед.

8. Білорусь — 0 (6).

У неділю, 13 травня, зіграють: Франція — Чехія, Швейцарія — Чехія.

Рекорд результативності встановила збірна США в матчі з корейцями. Здобувши перемогу з рахунком 13: 1, команда Джеффа Бласхілла тим самим перевершила досягнення канадців в грі з тією ж Південною Кореєю, які виграли з рахунком 10: 0. Відзначимо, що «штатники» пропустили першими (на шостій хвилині першого періоду), але, мабуть, корейці зробили це даремно, лише розбудови звіра …
Не вражає результатами Німеччина, яка викликала фурор на зимових Олімпійських іграх в Пхенчхані, де німці лише в фіналі поступилися Олімпійським спортсменам з Росії. Чергова поразка на світовій першості Німеччина зазнала від Латвії (1: 3), і, судячи з усього, в чвертьфінал вже не проб’ється.

А ось хто здивував, так це Фінляндія. Слідом за несподіваним, якщо не сказати сенсаційним, поразкою від датчан, фіни взяли і розгромили канадців — 5: 1. Тепер «кленовим», щоб продовжувати боротьбу за титул найсильнішої збірної планети, необхідно вигравати в наступних матчах, найближчий з яких — проти Латвії.