Збірна Норвегії — переможець медального заліку Олімпіади — 2018 у Пхьончхані

Posted by

Untitled-7

За 18 днів Олімпіади в Пхенчхані було розіграно 102 комплекти нагород.

Як і очікувалося, лідером медального заліку стала збірна Норвегії, спортсмени якої виграли найбільше «золота», «срібла» і «бронзи».

За день до закінчення ОІ — 2018 збірна Німеччини також претендувала на лідерство в таблиці, проте золото легендарної норвезької лижниці Маріт Бьорген все розставило по своїх місцях.

До слова сказати, і у Норвегії, і у Німеччині перед останніми змаганнями в Пхенчхані було по 13 золотих медалей. Але сьогодні, 25 лютого, німецькі спортсмени спочатку вирвалися вперед завдяки перемозі бобслея, потім хокеїсти Бундестім ледь не зробили сенсацію. Перемога була близька як ніколи. Але на останній хвилині третього періоду росіяни зрівняли рахунок, і в овертаймі перемогли.

А потім Норвегія виграла 30 кілометрову гонку серед жінок, а завдяки «золоту» Бьорген Норвегія і Німеччина зрівнялися за кількістю золотих медалей. Але оскільки норвежці в свою скарбничку поклали більше «срібла», перемога в медальному заліку дісталася їм.

Трійку лідерів замкнула Канада.

Відзначимо, на нинішній Олімпіаді Україна виграла тільки одну медаль — «золото» нашій збірній приніс Олександр Абраменко.

Україна в медальному заліку посіла 21 місце, поділивши цю позицію з Угорщиною, яка вперше виграла на ОІ.