Збірна Португалії обіграла Аргентину в футбольному турнірі

Posted by

epa05455886 Cristian Pavon (L) of Argentina in action against Ricardo Esgaio (R) of Portugal during the men's group D preliminary round match of the Rio 2016 Olympic Games Soccer tournament between Portugal and Argentina at the Olympic Stadium in Rio de Janeiro, Brazil, 04 August 2016. Portugal won 2-0. EPA/DIEGO AZUBEL

У матчі 1-го туру групи D футбольного олімпійського турніру серед чоловіків збірна Португалії грала з командою Аргентини.

Зустріч проходила на стадіоні «Олімпіко Жоао Авеланж» і закінчилася перемогою португальців з рахунком 2:0.

Переможці провели обидва м’ячі у другій половині зустрічі. Спочатку на 66-й хвилині відзначився Гонсало Пасьенса, а на 84-й хвилині гол забив Піті. Обидва голи були забиті з передач Бруну Фернандеша.

В іншому матчі 1-го туру групи D зіграють команди Гондурасу і Алжиру.