Благодійний матч на підтримку ЗСУ: «Кудрівка-Veterans»- Національна збірна команда України серед ветеранів-2:3

Posted by
      Вперше за останні роки збірна ветеранів завітала на Чернігівщину, де відбувся благодійний матч із однією з провідних ветеранських команд України — «Кудрівка-Veterans».
       У благодійному матчі на підтримку ЗСУ команди забили п’ять м’ячів, а в підсумку — перемога зірок футболу 3:2, повідомляє на своїй сторінці у Facebook  АВФУ.
        Партнером матчу виступили ТОВ “Агробізнес“ , БФ Родини Собуцьких та «Кудрівські сири». Варто відзначити, що зібрані під час гри кошти були передані 21-річному військовому Євгену Холодницькому із сусідньої з Кудрівкою Соснівки, який захищаючи рідну землю втратив дві руки.
        Невеличка Кудрівка-арена ФК Кудрівка приймає матчі другої ліги, має якісний газон, а в планах завершення будівництва комфортабельної трибуни.
        Гравці обох команд показали чудову майстерність, у господарів відзначились Володимир Чирва та Сергій Панфілов, а збірній Україні перемогу принесли влучні удари від Артема Старгородського, Олега Шелаєва та Сергія Нагорняка!
Після матчу футболісти подякували присутнім військовим, поспілкувалися з мешканцями Чернігівщини, значна частина якої в березні 2022 року була в окупації, а також домовились про нові зустрічі на футбольних полях.