11 тур чемпіонату Бучанського району з футболу: «Кімерка» (Гостомель) — «Ютландія» (Ірпінь) — 2:4

Posted by

Сьогодні на Центральному стадіоні у Гостомелі відбулася календарна гра 11 туру чемпіонату Бучанського району з футболу, де футболісти місцевої «Кімерки» зустрічалися з командою «Ютландія» з  Ірпеня.

Незважаючи на дощову  погоду футболісти обох команд продемонстрували свої найкращі бійцівські якості, боротьбу на кожному клаптику поля і волю до перемоги.

Першими рахунок на 28 хвилині гри відкрили футболісти з Ірпеня, але під занавіс гри, на 44 хвилині, господарі майданчика зуміли відігратися — 1:1.

На початку другого тайму команда «Ютландія»  знову виходить вперед — 2:1 і вже на 69 хвилині гри, після чисельних атак на ворота гастомельчан, рахунок у грі стає 3:1 і здавалося що діло зроблено, але футболісти «Кімерки», не збиралися здаватися і буквально за п’ять хвилин проводять чудову атаку на ворота суперника, яка закінчилася дивом голом, який після потужного удару залетів у самісінький кут воріт — 3:2.

І лише під занавіс гри, на 8:1хвилині, футболісти «Ютландії» після чудової атаки забили переможний гол, — 4:2!

Після цієї гри команда «Ютландія» з Ірпеня набирає 20 очок і впевнено продовжує посідати 3 місце у турнірній таблиці чемпіонату, де лідирує команда  «Олімп» з Димитрівки, яка до речі завтра буде грати проти «Факела» з Гостомеля, а на другому місті йде команда «Стальпрофіль» з Бучі, яка у цьому турі вільна від ігор.

Дякуємо ЗСУ за захист і можливість проведення змаганнь.

Вболіваємо за наші команди і наш футбол разом!